050-193-555-8
063-921-555-8

Режим роботи:
10.00 - 18.00

050 193 5558

Весільна сукня вишиванка - весілля в українському стиліПланування весілля - особливий та тривалий процес, кожна деталь у якому має величезне значення. Сукня нареченої - звичайно ж, одне з головних його атрибутів і воно має бути досконалим. Для цього найкраще створити його своїми руками.Весільна сукня вишиванка - весілля в українському стилі

Весільна сукня вишиванка - сьогодення та історія


На сьогоднішній день, весільна сукня вишиванка, або певні  доповнення в українському стилі: вишиті вставки, пояси, віночки, тощо є модним та оригінальним рішенням. Останнім часом наречені все частіше обираються весілля в українському стилі, як традиційний та, водночас, сучасний стиль оформлення свята.

Популярним є парні весільні вишиванки, тобто виконання вбрання нареченої та нареченого в єдиному стилі, з використанням певного візерунку та кольору. Такі наречені виглядають цілісною "картиною". Можливе також використання схожого візерунку при оформленні інтер'єру ресторану.


Українську весільну вишиту сукню до ХІХст. можна описати наступним чином: біла льняна сорочка із об'ємними вишитими рукавами, широкий яскравий пояс, що підтримує декілька спідниць. Деякі з них - білого кольору, деякі вишиті чи ткані. Основні кольори вбрання - здебільшого червоний та чорний. 

Вже сьогодні весільна сукня в українському стилі є здебільшого суцільним одягом білого кольору. Донині актуальними є розшиті пояси та певні яскраві імітації плахти поверх білої весільної сукні.


Весільна сукня вишиванка своїми руками


Звичайно, сукня має бути вишитою своїми руками. Найкраще це зробити самій нареченій, чи найближчим родичам: мати, тітка, сестра нареченої. Вишивати варто з гарними намірами та побажанням щастя та благополуччя новоствореній сім'ї. Такі вишиванки, особливо парні, стануть справжніми оберігами наряді із весільним рушником.


Зараз створити сукню вишиванку своїми руками досить легко - варто лише купити заготовку під вишивку та вишивати. Якщо ви вже націлені на цю подію, то ні в якому разі не лишайте вишивання "на останню мить", адже ця робота не терпить поспіху та недбалого ставлення. Пам'ятайте: сукня вишиванка, створена своїми руками стає оберігом сім'ї, тому думки та настої, з якими ви її вишиватимете мають колосальне значення. У нашому інтернет магазині ви можете купити зшиті заготовки суконь під вишивку, одразу обрати та поміряти модель, бути заздалегідь впевненими у виборі фасону та розміру. Вишиваються такі сукні вже по готовому виробу бісером чи хрестиком - за бажанням.


Щодо візерунків - найкращим рішенням будуть квіти, як символ молодості, краси, чистоти. Для нареченого можна скомбінувати ті ж квіти із геометричними комбінаціями, використати символи чоловічої енергії. Якщо більш до вподоби геометричні візерунки - то радимо вписати у них обереги для майбутньої сім'ї. Більше інформації, щодо підбору схеми для вишиванки можете прочитати тут.


Весілля в українському стилі - модна тенденція, яка, водночас є багатовіковою традицією наших предків. Можливість створити весільну сукню своїми руками надихає на безліч оригінальних та неповторний ідей. В такій сукні наречена почуватиметься надзвичайно в день весілля.


Створення сайту AP-studio
Каталог украинских интернет магазинов Украина онлайн Украинский портАл UAShop.org Каталог интернет-магазинов Украины