050-193-555-8
063-921-555-8

Режим роботи:
10.00 - 18.00

050 193 5558

Як обрати схему для вишиванкиОбрати візерунок для вишиванки - завдання відповідальне, та, часом, складне і неоднозначне. І кожному, хто хоче купити вишиванку чи заготовку під вишивку у інтернет-магазині доведеться його вирішити. Сучасне розмаїття схем вишиванок, кольорів та стилів радує око та, водночас,  може збити з пантелику людину не обізнану у цій сфері.Як обрати схему для вишиванки

Вишиванка - споконвічний талісман

Семантика українських вишиванок походить з давніх давен, зародження культури наших пращурів. Перші вишиванки на Україні з'явилися ще у VIст за часів Скіфів, про що свідчать знайдені антропоморфні фігурки із зображенням візерунків на одязі. А от вже за часів Київської Русі вишиванки вкорінились у побуті та світобаченніНаші прабатьки вірили у силу вишитих талісманів, тому з усією уважністю ставились до їх змісту.


Для правильного вибору схеми варто спочатку відповісти на питання: хто буде власником вишиванки. Від віку, статі, статусу майбутнього господаря залежатиме і візерунок. Також важливим є побажання, закладене у сорочку. Наприклад: здоров'я, успіх, плодовитість, кохання, тощо.


Тлумачення української вишивки

Для молодих, неодружених юнаків та дівчат найкраще підійдуть косі переплетіння зірок, ромбів та хрестиків.

Ніжні квіти гарно пасуватимуть до гардеробу молодих дівчат, а от рослинні комбінації з плодами та ягодами краще вишивати для жінок більш зрілого віку.

Чоловічі ж схеми для вишивання, найчастіше, строгі та геометричні, виключенням можуть бути рослинні візерунки із символікою дуба - чоловіча сила та мужність.

Жук-олень в чоловічих вишиванках - символ працьовитості та шлях учня до мудрості.

Якщо Ви хочете знайти чи захистити свою оселю - вам варто купувати схему для вишивання із зображенням затишних будиночків. 

Дерево з могутнім гіллям та птахами (необов'язково) символізують життєву енергію, довголіття та здоров'я.

Для весільних рушників чудовими символами є обручки, парні голуби, чи інші парні тварини, що символізують єдність та вірність наречених.

Схеми для вишивання із поєднанням дуба та калини, винограду - чудові символи плодючості, поєднання чоловічого та жіночого начала.

Янголи - обереги дитинства. Вишивати їх варто тим у кого є маленькі діти, або хто хоче завагітніти. Також вірним символом для останніх є гранат.

Символи радості та щастя: колібрі, метелик.

Вишивка парних тварин чи птахів сприяє новим романтичним зустрічам та покращенню стосунків між закоханими.

Берегиня та дерево роду - древні слов'янські символи міцності роду, сім'ї, її обереги.

Хрест - більш молодий символ Божої благодаті. 

Троянда, або ружа (червона) - символ сонця, енергії, життя.

Листя хмелю несе символіку молодості, нових сил, юнацтва та кохання.

Мак - захисник від хвороб.

Ластівка - гарні новини,  поповнення в сім'ї, збільшення прибутку.

Ромби - сильний оберіг, захисник всього живого, символ родючості.

Алатир - сильний прадавній символ у вигляді восьмикутної зірки. Символ божественного начала, вселенської гармонії, єдності та енергії.У нашому інтернет магазині Ви можете купити схему для вишивання вишиванки різними техніками. 


Створення сайту AP-studio
Каталог украинских интернет магазинов Украина онлайн Украинский портАл UAShop.org Каталог интернет-магазинов Украины