050-193-555-8
063-921-555-8

Режим роботи:
10.00 - 18.00

050 193 5558

100% натуральна тканина! Переваги та недолікиНатуральнісь - дуже популярний термін ХХI сторіччя. І не дивно, адже із швидкою урбанізацією ми починаємо цінувати усе природнє, традиційне та рукотворне. Це уособлює унікальність, неповторність та корисність продукту. Не виключенням є сучасні тканини. Більшість із них вже давно на якийсь відсоток (якщо не повністю) складається із синтетичних волокон. Але які переваги мають синтетичні тканини перед натуральними та навпаки?Натуральні тканини для вишивання українських сорочок

Натуральні тканини - традиція чи користь?

Натуральних тканин існує не так багато (усього лише чотири): бавовна, льон, вовна та шовк. Усі вони споконвіку використовувались нашими пращурами у побуті: взимку ефективно захищали від холоду; в теплу пору року придавали урочистості їхнім нарядам.
Перші два види - натуральні тканини рослинного походження. Саме їх у наш час найчастіше використовують для створення вишиванок та етнічного одягу.
Найважливішою перевагою натуральних тканин є їх повітропроникність. Шкіра вільно дихає через волокна тканини, тому відчуття комфорту у такому вбранні вам гарантовано. Антигрибкові, антисептичні та антимікробні властивості натуральних тканин також можуть потішити шкіру.Ще однією важливою якістю є гіпоалегренність - відсутність подразників чи алергічних реакцій на складові тканини.
Щодо недоліків натуральних тканин то вони можуть бути такими: можливе линяння тканин, особливо яскравих кольорів; усадка виробу після прання; такі тканини здебільшого легко мнуться.

Синтетичні тканини

Синтетичні тканини прийшли на заміну натуральним різними шляхами: деякі були створені як більш дешеві замінники, а деякі - як покращені та модернізовані тканини. На сьогоднішній день їх існує велика кількість і постійно створюються нові види, більш чи менш успішні.
Перевагами синтетичних тканин є їх міцність, здатність тримати форму, довший період використання. І з іншого боку - висока можливість алергічної реакції, подразнення шкіри, її "втоми" чи дискомфорту у використанні.
На сьогоднішній день синтетичні тканини здебільшого розробляють із певним вмістом натуральних, з метою отримання перехресних властивостей тканин.

Тож, підводячи підсумки можна сказати, що поки що не винайдено "унікальної" тканини, але натуральні тканини, однозначно, приємніші та корисніші для вашого тіла. Синтетичні - є більш практичними та зносостікими. Тож вирішувати вам які тканини використовувати при плануванні гардеробу.

А щодо нашого магазину "Майстерна Вишиванка" - ми поважаємо натуральність та корисність тканин. Тому піклуючись про наших клієнтів виготовляємо сорочки під вишивку та готові вишиванки тільки з 100% натуральних тканин.

Створення сайту AP-studio
Каталог украинских интернет магазинов Украина онлайн Украинский портАл UAShop.org Каталог интернет-магазинов Украины