050-193-555-8
063-921-555-8

Режим роботи:
10.00 - 18.00

050 193 5558

Як роздрукувати електронну викрійку вишиванкиКупуючи викрійку від ТМ "Майстерна Вишиванка", ви отримуєте електронний варіант викрійки вишиванки, який ви можете роздрукувати на звичайному принтері формату А4 у себе вдома. У цій статті ми розповімо як це зробити найлегше. 
Викрійка від ТМ "Майстерна Вишиванка" являє собою електронний документ формату pdf. Вага його невеличка - до 1МБ. За бажанням, ви також можете роздрукувати викрійку на широкоформатному аркуші у поліграфії, або власноруч, відповідно до рекомендацій у цій статті.

Викрійка може бути як стандартного розміру відповідно до розмірної сітки (дивіться у описі на сторінці будь якої викрійки), так і індивідуального. Для останнього варіанту оберіть у полі вибору розміру варіант "індивідуальний" та у коментарях до замовлення вкажіть бажані мірки. Як зняти мірки для вишиванки дивіться тут.

Друк викрійки: що для цього потрібно


Як роздрукувати викрійку вишиванки

Для друку викрійки вишиванки вам знадобиться: чорно-білий принтер, 20-30 аркушів формату А4, компьютер чи ноутбук та програма Adobe Acrobat. У цій статті приведені скріншоти з нової версії програми Adobe Acrobat Reader DC, але підійде і будь-яка стара версія. Дизайн може бути іншим, але ці кнопки мають бути присутні.

Завантажити програму з офіційного сайту (безкоштовно)

Кроки друку викрійки у програмі Adobe Acrobat

1. Відкрийте викрійку через програму Adobe Acrobat.

Як роздрукувати викрійку вишиванки


2. Знайдіть та натисніть кнопку "Друк". Або через "Файл" --> "Друк".

Як роздрукувати викрійку вишиванки


3. У вікні, що відкрилось, знайдіть та натисніть кнопку "Постер".

Як роздрукувати викрійку вишиванки


4. У попередньому перегляді ваша викрійка "розділилась" на аркуші формату А4. У цьому вікні перевірте масштаб (він має бути 100%). Також ви можете побачити скільки аркушів вам знадобиться.

Як роздрукувати викрійку вишиванки


5. Ви можете використати накладення. Тоді аркуші А4 будуть надруковані з невеличким накладенням (повторенням), для більш зручного склеювання. Це не обов'язково, за бажанням.

Як роздрукувати викрійку вишиванки


6. Натисніть кнопку "Параметри сторінки" в нижньому лівому кутку та перевірте обраний параметр "Розмір" --> "А4". Після цього закрийте вікно.

Як роздрукувати викрійку вишиванки


7. Далі натискаємо "Друк" та друкуємо викрійку. Склеюємо листочки відповідно до електронного макету. У кутку кожної викрійки знаходиться квадрат 10 на 10см. За цим квадратом перевірте вірність отриманого масштабу готової викрійки. Зверніть увагу на те, що викрійка розроблена без припусків на шви!Дякуємо, що обираєте ТМ "Майстерна Вишиванка"! Асортимент моделей вишиванок ви можете побачити тут. Приємного створення вишиванки!


Створення сайту AP-studio
Каталог украинских интернет магазинов Украина онлайн Украинский портАл UAShop.org Каталог интернет-магазинов Украины